Nabór do klas pierwszych 2020/2021

Rodzice uczniów urodzonych w 2013 r. zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu

Proszę o dokonanie zgłoszenia dziecka do szkoły. Zgłoszenia dokonujemy tylko poprzez system informatyczny dostępny na stronie internetowej https://www.nabor.pcss.pl/nowytomysl/szkolapodstawowa/
Sposób wypełniania zgłoszenia do szkoły obwodowej:

  1. Wybieramy Szkołę Podstawową nr 1.
  2. W górnym menu klikamy zakładkę „wypełnij podanie”.
  3. Klikamy na przycisk „wypełnij podanie”.
  4. Następnie wypełniamy formularz zgłoszenia.
  5. Pobieramy wypełnione zgłoszenie poprzez kliknięcie na odnośnik „pobierz zgłoszenie”.

Dokument należy podpisać i złożyć w szkole obwodowej wraz z oświadczeniem o miejscu zamieszkania.

Zakres obwodu naszej szkoły oraz oświadczenie o miejscu zamieszkania w zakładce Dokumenty

Termin zgłaszania upływa 2 marca 2020 r.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu obejmuje miejscowości:

Nowy Tomyśl ulice: Akacjowa, Asnyka, Baranowskiego, Barteckiego, Broniewskiego, Brzozowa, Celna, Dojazd, Dworcowa, Plac Dworcowy, Jana Pawła II, Gronowa, Klonowa, Kolejowa, Krótka, Kręta, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łanowa, Norwida, Nowa, Ogrodowa, Olchowa, Osiedlowa, Osiedle Tęczowe, Paprocka, Piłsudskiego, Plac Chopina, Poprzeczna, Półwiejska, Promienista, Radosna, Reymonta, Rolna, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Skłodowskiej – Curie, Słoneczna, Spacerowa, Szkolna, Szpitalna, Świerkowa, Targowa, Topolowa, Tuwima, Tysiąclecia, Wiejska, Wierzbowa, Witosa, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zagrodowa, Zakładowa, Zbożowa, Paproć.

W przypadku pytań zapraszamy do sekretariatu szkoły.

Rodzice, którzy chcą wybrać inną szkołę niż szkoła obwodowa biorą udział w elektronicznej rekrutacji: nabor.pcss.pl/nowytomysl/szkoła podstawowa, która zostanie uruchomiona 03.03.2020r.

Jeżeli rodzic wypełni zgłoszenie do szkoły obwodowej we wcześniejszym terminie (od 03.02. do 02.03.2020 r.) nie bierze udziału w rekrutacji.

Według harmonogramu (Zarządzenie Nr 224/2020 Burmistrza Nowego Tomyśla z dnia 28 stycznia 2020 r.) rekrutacja do klas I szkoły podstawowej – składanie w szkole podstawowej pierwszego wyboru, wydrukowanych i podpisanych zgłoszeń/wniosków wraz z załącznikami (oświadczeniami i dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów) rozpocznie się od 3 marca 2020 r. i będzie trwała do 20 marca 2020 r.

Ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Nowy Tomyśl.

Określenie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest gmina Nowy Tomyśl.

Zarządzenie nr 224/2020 Burmistrza Nowego Tomyśla z dnia 28 stycznia 2020 r. w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego w roku szkolnym 2020/2021 do publicznych przedszkoli/odziałów przedszklonych oraz do publicznych szkół podstawowych, dla których gmina Nowy Tomyśl jest organem prowadzącym

Zobacz także

Skip to content