Kadra

Dyrektor szkoły – Krzysztof Magdans

Wicedyrektorzy szkoły – Tomasz Siwiński, Dariusz Brzostowski

Kierownik świetlicy – Małgorzata Kubicka

Sekretariat – Barbara Starzak, Natalia Świderska, Malwina Tatarska

Szkolni specjaliści

Psycholog – Bartosz Gostyński

Pedagog – Dorota Wińczo-Konieczna

Pedagog specjalny – Anna Schulz

Terapia logopedyczna – Grażyna Michna

Terapia pedagogiczna – Magdalena Błaszczak

Nauczyciele klas 1-3

Ewa Borowiak – nauczyciel i wychowawca kl. III c

Anna Grześkowiak – religia w klasach I-III

Mirosława Hajt – nauczyciel i wychowawca kl. I d

Joanna Knop – język angielski w klasach I-III

Justyna Korbanek – nauczyciel i wychowawca kl. II b

Sylwia Krakowiak – nauczyciel i wychowawca kl. III b

Weronika Laufer – nauczyciel i wychowawca kl. I a

Mirosława Marciniak – nauczyciel i wychowawca kl. II a

Julianna Ciomsak – nauczyciel i wychowawca kl. I b

Magdalena Szott – nauczyciel i wychowawca kl. I c

Mariola Wieczorek – nauczyciel i wychowawca kl. III a

Elwira Zimna – nauczyciel i wychowawca kl. II c

Nauczyciele klas 4-8

Dariusz Brzostowski – język angielski

Maria Chwalisz-Potrawiak – chemia

Julianna Ciosmak – geografia

Krzysztof Czajka – wychowanie fizyczne, technika

Luiza Dembiecka – wychowawca kl. VI a, język niemiecki

Mariusz Dolecki – matematyka, informatyka

Karolina Fornalik – wychowawca kl. V c, język polski

Patryk Frasz – wychowawca kl. VI b, wychowanie fizyczne

Karolina Helińska – wychowawca klasy IV d, biologia

Katarzyna Jopek – wychowawca kl. IV c, muzyka, plastyka, technika

Agnieszka Kaczmarek – wychowawca kl. V a, język polski

Monika Kawała – religia, WDŻ

Agnieszka Kroma – wychowawca kl. IV c, język angielski

Monika Kroma – wychowawca kl. VIII a, język angielski

Anna Łakoma – matematyka

Danuta Łukaszewicz-Fras – matematyka

Małgorzata Magdans – wychowawca kl. V b, wychowanie fizyczne

Krzysztof Magdans – wychowanie fizyczne

Radosław Marcinkowski – historia, EDB, WOS

Joanna Minge – wychowawca kl. VI a, język polski

Małgorzata Polańska – wychowawca kl. VIII d, informatyka

Lucyna Przybyła – wychowawca kl. VIIIc, matematyka, fizyka

Tomasz Siwiński – historia

Nadia Szweda – wychowawca kl. VIII b, język angielski

Katarzyna Tomaszewska – wychowawca kl. VIII c, język polski, język angielski, język hiszpański

Iwona Wesoła – wychowawca kl. IV b, geografia, przyroda

Dorota Wińczo-Konieczna – plastyka, doradztwo zawodowe

Małgorzata Wojciechowska – matematyka

Elwira Zimna – WDŻ

Wychowawcy świetlicy

Kamila Błażewicz

Julianna Ciosmak

Beata Feder

Małgorzata Kubicka

Małgorzata Polańska

Paulina Szczucka

Katarzyna Szaferska

Martyna Sarnowska

Anna Tomaszyk – opiekun Samorządu Uczniowskiego

Bibliotekarze

Agnieszka Ostrowska – opiekun Samorządu Uczniowskiego

Beata Wolna

Skip to content