Konkurs „Moja szkoła, moim okiem”.

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie organizowanym w ramach I Zjazdu Absolwentów Jedynki. Organizatorem konkursu jest oczywiście Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Nowym Tomyślu wspólnie z Stowarzyszeniem Przyjaciół SP1. Tematem jest przedstawienie szkoły w jak najciekawszy, najoryginalniejszy sposób. Prace należy wykonać w formacie A3, technika płaska, kolorystyka dowolna. Malarstwo lub rysunek. Konkurs trwa od 1 do 29 marca br. Pracę należy składać do p. Agnieszki Kroma. Wyróżnione i wybrane przez jury prace zostaną upamiętnione na okolicznościowych gadżetach (magnesy, widokówki i innych) związanych z I Zjazdem Absolwentów Szkoły Podstawowej nr I im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu. Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez Radę Rodziców SP1. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie!


Zobacz także

Skip to content