ANGIELSKIE KONKURSY DLA NAJMŁODSZYCH

W środę 15 stycznia odbyło się zakończenie szkolnych konkursów na „Najpiękniejszą Angielską Kartkę Bożonarodzeniową” i na „Najoryginalniejszy Angielski Kalendarz”. Oba konkursy skierowane były do najmłodszych uczniów naszej szkoły, warunkiem wzięcia w nich udziału było własnoręczne wykonanie prac w dowolnej technice oraz formacie. Oba konkursy cieszyły się dużym powodzeniem, a wszystkie przygotowane przez uczniów kartki i kalendarze były bardzo piękne, pomysłowe i oryginalne.

W konkursie „Najpiękniejsza Angielska Kartka Bożonarodzeniowa” I miejsce zajęła Aleksandra Nowak z klasy IIIa, na drugiej pozycji znalazła się uczennica klasy IIId Amelia Kucharczak, natomiast miejsce III zajęli Zuzanna Schulc z klasy IIIc oraz Franciszek Szukała z klasy IIa, wyróżnione prace zostały przygotowane przez: Klaudię Tadeusz i Gabrielę Bobińską z klasy Ia oraz ucznia klasy IId Kacpra Ostrowskiego.

W konkursie „Najoryginalniejszy Angielski Kalendarz” uczestnicy zostali nagrodzeni wyróżnieniami, zostały one przyznane Klaudii Tadeusz z klasy Ia oraz Franciszka Szukały z klasy IIa.

Organizatorami konkursów byli Monika Kroma i Tomasz Siwiński.

Zobacz także

Skip to content