Sztafetowe Biegi Przełajowe

Sportowy Rok Szkolny 2019/2020 rozpoczął się udziałem naszej szkolnej reprezentacji w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Zawody odbyły się dnia 3 października 2019 r. w Bolewicku. Nasi uczniowie wywalczyli srebrne i brązowe medale. Zespół dziewcząt rocznika 2007 i młodszych w składzie: Amelia Błachowiak, Michalina Łeszyk, Adrianna Maizenhilder, Maja Pilc, Nadia Piotrowska, Wanessa Rybak, Klaudia Urbanek, Agata Weiss i Aleksandra Kubicka – zajął III miejsce. Dziewczęta klas siódmych i ósmych w składzie: Michalina Krysiak, Lidia Zasańska, Zuzanna Karolczyk, Kalina Świergiel, Julia Fabian, Oliwia Perz , Norina Krause, Wiktoria Krzyżanek, Patrycja Wieczorek, Martyna Kaniewska i Aleksandra Wittchen zajęły II miejsce. IV miejsce przypadło chłopcom z klas piątych i szóstych w składzie: Filip Tatarski, Wojciech Frąckowiak, Iwo Glinkowski, Wiktor Małodobry, Maksymilian Mróz, Jan Rekiel, Patryk Szulc, i Miłosz Walda. Mimo walecznej postawy nie udało się chłopakom klas starszych ukończyć biegu z powodu kontuzji jednego z zawodników. Grupę tę reprezentowali uczniowie: Jakub Katner, Jakub Pięta, Kamil Matuszewski, Sebastian Lijewski, Wojciech Siębor, Jakub Stecki, Jakub Krzyżanek, Mikołaj Kańduła, Sebastian Jagiełło i Dominik Bartol.
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów w kolejnych zawodach!

Zobacz także

Skip to content