Szanowni Państwo!

Z Ministerstwa Edukacji Narodowej otrzymaliśmy informację, że od czwartku (12 marca)zawieszone zostają zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkołach. Jeśli rodzice nie mają, co zrobić z dziećmi, mogą przyprowadzić dzieci do szkoły. Nie będą jednak prowadzone zajęcia edukacyjne, a jedynie zajęcia opiekuńcze.

MEN podjęło decyzję o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych na dwa tygodnie od poniedziałku – 16 marca do 25.03(wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół).
Obiady do końca tego tygodnia będą wydawane bez zmian.

Bardzo proszę pamiętać o bezpieczeństwie, przestrzeganiu zasad higieny oraz czystości pomieszczeń. Bardzo proszę aby dzieci bez potrzeby nie wychodziły z domu i nie przebywały w miejscach gdzie są duże skupiska ludzi (centra handlowe, komunikacja publiczna).
Proszę, aby uczniowie wykorzystali czas zawieszenia zajęć w szkole, pamiętając o nauce. Proszę, aby przeczytały lektury i korzystały z materiałów przesłanych przez  nauczycieli.

Krzysztof Magdans