X Noc Filmowa

Z piątku na sobotę, w jedną z najkrótszych nocy w roku, odbyła się w SP1 X Noc Filmowa. W trakcie jej trwania uczestnicy, poza oglądaniem filmów i rozmowami o ulubionych produkcjach, mogli wziąć udział w zajęciach profilaktycznych i sportowych. Drużyny mogły rywalizować w quizie, dzieląc się swoją wiedzą dotyczącą zdrowego trybu życia, sportu i życia szkoły. Następnie odbył się mini-turniej gry w piłkę nożną, a już po północy mecz w dwa ognie. Rozgrywki budziły mnóstwo pozytywnych emocji i zdrowej, sportowej rywalizacji oraz śmiechu.

O godzinie 7.00, w upalny, sobotni poranek nastąpiło pożegnanie i zakończenie NF.

Organizatorami i opiekunami podczas nocy byli: Bartosz Gostyński, Agnieszka Kroma, Monika Kroma, Ewelina Księżnik, Tomasz Siwiński oraz Dorota Wińczo-Konieczna.

Zobacz także

Skip to content