Konkurs „Cztery pory roku z OZE”.

Zapraszamy uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału w konkursie pt.: „Cztery pory roku z OZE”. Organizatorem konkursu jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Konkurs jest częścią przedsięwzięcia pn. „Wielkopolskie Dni Energii 2022/2023”. Konkurs skierowany do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych polega na wykonaniu pracy plastycznej w formie plakatu na temat promowania odnawialnych źródeł energii, nawiązującego do nazwy „Cztery pory roku z OZE”. Technika jest dowolna, format pracy A3. Szczegóły na temat sposobu wykonania pracy znajdują się w regulaminach zamieszczonych poniżej w linku. Prace konkursowe należy dostarczyć do sali nr 10 do dnia 24 stycznia. Trzy najlepsze pracę wyłonione na etapie szkolnym będą reprezentować szkołę na szczeblu wojewódzkim. Pytania dotyczące konkursu należy kierować do nauczyciela koordynującego Pani Julianny Ciosmak.

Link do regulaminu konkursu:

https://www.umww.pl/konkursy-cztery-pory-roku-z-oze…


Zobacz także

Skip to content