Mistrzostwa Gminy w Trójboju Lekkoatletycznym

W czwartkowe przedpołudnie (11.05), na stadionie miejskim w Nowym Tomyślu odbyły się zawody sportowe dla uczniów klas czwartych – Mistrzostwa Gminy w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców. W trójboju zawodnicy rywalizują w trzech konkurencjach – bieg na 60 m., rzut piłeczką palantową i skok w dal. Miło nam poinformować, że dziewczynki w tych zawodach zdobyły pierwsze miejsce zespołowo i awansowały do zawodów powiatowych, które odbędą się w Opalenicy w dniu 29.05. Warto też wspomnieć, że w klasyfikacji indywidualnej Zosia Szulc zdobyła pierwsze miejsce, a Alicja Lotka – trzecie.

Drużyna chłopców w tych zawodach zdobyła III miejsce.

Skład reprezentacji chłopców: Szymon Kaczmarek, Jakub Halasz, Mikołaj Budzyński, Dominik Szudra i Sebastian Kańduła. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Zosia Szulc, Alicja Lotka, Hania Górniaczyk, Marysia Grablewska i Emilia Kaźmierowska. Gratulacje dla całej ekipy!!!

Ogromne podziękowania dla Anastazji Ochla, Amelki Borowiak, Leny Kośmider, Stasia Adamczaka, i Kryspina Nowickiego – uczniów naszej szkoły, którzy bardzo pomogli w organizacji zawodów.

Zobacz także

Skip to content