Finał Mistrzostw Powiatu Nowotomyskiego w Unihokeju

Reprezentacja chłopców klas IV-VI w unihokeju udała się w dniu 29.10.2019r. do SP3 w Nowym Tomyślu, reprezentować swoją szkołę w Finale Mistrzostw Powiatu Nowotomyskiego w Unihokeju. Po zwycięstwie w Mistrzostwach Gminy tydzień wcześniej, apetyt na wygraną był ogromny. Nasza drużyna w składzie: Małodobry Wiktor, Mróz Maksymilian, Weimann Oliwier, Chylak Hubert, Domagała Aleksander, Kańduła Kamil, Lotka Adam, Maciejewski Kacper, Maziec Aleksander, Rekiel Jan oraz Rugała Michał nie zawiodła. Chłopcy wygrywając finał ze Szkołą Podstawową nr 3 z Nowego Tomyśla zostali mistrzami w powiecie, awansując do kolejnych rozgrywek, teraz na szczeblu rejonowym. Serdecznie gratulujemy całej drużynie i życzymy powodzenia w kolejnych imprezach!

Zobacz także

Skip to content