Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

W piątek, 12 maja w Opalenicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wzięło udział 5 zespołów – SP1 Nowy Tomyśl, SP2 Nowy Tomyśl, SP Zbąszyń, SP Opalenica i SP Wąsowo. W końcowej klasyfikacji drużynowej nasi uczniowie uplasowali się na drugiej pozycji zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt. Ponadto w klasyfikacji indywidualnej Alina Ratushniak zajęła 3 miejsce.

Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Konrad Cymerman, Wojciech Kaczmarek, Jędrzej Karbowski, Oskar Alaborski, Tobiasz Piechowiak i Ksawery Krzyżanek.

Żeńska część naszego zespołu to: Alina Ratushniak , Natalia Kubicka, Oliwia Maciaszczyk, Otylia Pilc,, Sandra Hoffmann, Nadia Flieger i Otylia Pilc

Gratulacje dla naszych uczniów, którzy osiągnęli w zawodach doskonałe wyniki bijąc jednocześnie swoje rekordy życiowe.

Zobacz także

Skip to content