Matematyczny konkurs „Kangur”

Komitet Organizacyjny Konkursu planuje kolejną edycję konkursu KANGUR MATEMATYCZNY w dniu 16 marca 2023 r. (czwartek) o godzinie 9:00 w formie stacjonarnej.

Konkurs w formie papierowej ma charakter jednorazowego testu trwającego 75 minut.

Przykładowe testy, z poprzednich edycji są dostępne na stronie
www.kangur-mat.pl

Konkurs rozgrywany jest w następujących kategoriach:
Żaczek– uczniowie klas 2
Maluch– uczniowie klas 3 i 4
Beniamin– uczniowie klas 5 i 6
Kadet– uczniowie klas 7 i 8.

Prawo uczestnictwa w Konkursie mają uczniowie, którzy wpłacą  14 zł iwypełnią oświadczenie oraz klauzulę RODO. Wzór oświadczenia oraz klauzuli RODO jest dołączony poniżej. Wypełnione oświadczenie oraz pieniądze należy dostarczyć do sekretariatu szkoły lub do koordynatora szkolnego p. Lucyny Przybyła do dnia 22.12.2023. Jeżeli ktoś nie ma możliwości wydrukowania oświadczenia, może je pobrać z sekretariatu szkoły lub od szkolnego koordynatora.

Każdy uczestnik  konkursu otrzyma układankę przestrzenną w postaci ostrosłupa ściętego albo inny wariant układanki przestrzennej.

Zachęcam do udziału
Szkolny Koordynator konkursu Lucyna Przybyła