XII Noc Filmowa

Z piątku 16 grudnia na sobotę 17 grudnia br. odbyła się kolejna edycja Nocy Filmowej. Tym razem gościem wieczoru był Piotr Kudłaszyk, brązowy medalista Mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów. Opowiedział On dzieciom o swojej przygodzie ze sportem, a także przeprowadził pierwszy trening. Spotkanie to wzbudziło duże zainteresowanie naszych uczniów, ustanowili oni swoje pierwsze życiowe rekordy w rwaniu i podrzucie. Następnie odbyły się zajęcia integracyjne, które w tym roku przybrały formę konkursu na najwyższą makaronową wieżę. Najbardziej efektywnie współpracująca drużyna została wyróżniona drobnymi nagrodami. Jak zwykle też nie obyło się bez sportu, uczniowie wraz z nauczycielami rozegrali miniturniej piłki nożnej. Potem przyszła pora na oglądanie filmów. Rano niewyspani, choć pełni wrażeń, uczniowie i nauczyciele wrócili do swoich domów.

Opiekunami podczas tegorocznej imprezy byli: Jakub Nowacki, Cyprian Siwiński, Tomasz Siwiński, Dorota Wińczo-Konieczna, Monika Kroma, Agnieszka Kroma i Bartosz Gostyński.

Zobacz także

Skip to content