Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klas promocyjnych.

Dziś, 21 czerwca, na dziedzińcu szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu odbyło się uroczyste zakończenie roku klas I – VII. Dyrektor szkoły Krzysztof Magdans przypomniał najważniejsze osiągnięcia edukacyjne i sportowe naszych uczniów. Następnie w obecności całej społeczności szkolnej dyrektor w asyście wychowawców poszczególnych klas wręczył świadectwa z wyróżnieniem. Była to także okazja do podziękowań za działalność w poczcie sztandarowym. Opiekun pocztu, Radosław Marcinkowski, wręczył podziękowania i nagrody uczniom stanowiącym poczet sztandarowy w bieżącym roku. Na koniec, tradycyjnie już wybrzmiał ostatni dzwonek w roku szkolnym 2023/2024 zwiastujący długo wyczekiwane przez wszystkich uczniów wakacje. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku i czekamy na was we wrześniu!

Zobacz także

Skip to content