Wielki sukces na szczeblu krajowym!

Martyna Walinowicz ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu, reprezentując drużynę Wielkopolski zajęła II miejsce w konkursie drużynowym Finału Krajowego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej „100 Lat Polskiego Komitetu Olimpijskiego 1919-2019”. Impreza miała miejsce 4 listopada br. w Białymstoku i była zorganizowana przez Podlaską Radę Olimpijską Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Podlaskie Kuratorium Oświaty w Białymstoku, odbywała się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wcześniej Martyna indywidualnie zakwalifikowała się do finału tego konkursu i znalazła się w najlepszej czwórce zawodników z Wielkopolski.
Udział w finale był niezwykłą przygodą oraz znakomitą okazją, aby sprawdzić swoją wiedzę i zmierzyć się z zawodnikami z całej Polski.

Zobacz także

Skip to content