Uroczyste zakończenie roku 2022/2023 klas I – VII

W miniony piątek zakończył się rok szkolny 2022/2023. Na dziedzińcu Jedynki w obecności całej społeczności szkolnej Dyrektor szkoły Krzysztof Magdans wręczył świadectwa z wyróżnieniem tym uczniom, którzy w kończącym się roku uzyskali wyróżniające wyniki w nauce. Ponadto opiekun samorządu szkolnego Pani Anna Pietruszyńska nagrodziła najbardziej zaangażowanych w życie szkoły uczniów. Był to też dobry czas na wyróżnienie dzieci stanowiących poczet sztandarowy szkoły. Nagrody i pamiątkowe dyplomy wręczył opiekun pocztu Pan Radosław Marcinkowski. Po uroczystości uczniowie udali się do sal lekcyjnych, gdzie nastąpiła wręczenie świadectw. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Wracajcie z naładowanymi akumulatorami we wrześniu!

Zobacz także

Skip to content