Świąteczne Spotkanie z Książką

Czas szybko płynie… Kolejne już, 15 Świąteczne Spotkanie z Książką, które odbywało się w dniach od 06.12. do 10.12.2018 r. za nami. Jak co roku, z ogromną przyjemnością gościliśmy w progach naszej biblioteki uczniów klas 1 – 3 wraz z nauczycielami, którzy wysłuchali czytanych przez zaproszonych gości świątecznych opowiadań. Serdecznie za to dziękujemy paniom: Jolancie Szade, Aldonie Szofer, Mirosławie Miarce, Annie Tomaszyk, Annie Schulz, Małgorzacie Polańskiej, Marcie Skrzypczak oraz panom: Tomaszowi Siwińskiemu i Tomaszowi Tomaszykowi. Na uczniów klasy 1d czekał gość specjalny, pan Tomek – strażak. Przyniósł ze sobą hełm strażacki – przymiarkom nie było końca. Dzieci zapoznały się także z działaniem czujki czadu, a przede wszystkim dowiedziały się, jak ważną rolę pełni to małe, niepozorne urządzenie.

Zobacz także

Skip to content