Pasowanie na pierwszoklasistę.

W ubiegły piątek miało miejsce bardzo ważne wydarzenie w naszej szkole. Tego dnia nasi pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet naszej szkoły. W obecności rodziców i gości w osobach Burmistrza Miasta i Gminy Nowy Tomyśl dr Włodzimierza Hibnera i przedstawicieli prezydium Rady Rodziców uroczystego aktu pasowania dokonał Dyrektor Szkoły Krzysztof Magdans. Pierwszaki otrzymały również swoje pierwsze legitymacje, które towarzyszyć im będą do końca nauki w szkole podstawowej. W trakcie uroczystości prowadzonej przez uczniów klasy 4a pierwszoklasiści nie raz udowadniali, że mają doskonałą pamięć recytując wiersze, śpiewając piosenki i odpowiadając na pytania. Wszystkim pierwszakom życzymy owocnej nauki w naszej szkole a ich rodzicom wielu powodów do zadowolenia ze swoich pociech przez najbliższe lata.

Zobacz także

Skip to content