Pasowanie na ucznia

Punktualnie o godz. 9.00 uczennice klasy 8b, Zuzanna Kowalczyk i Michalina Krysiak powitały przybyłych gości: Panią Wiceburmistrz Nowego Tomyśla, Grażynę Pogonowską, Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Nowym Tomyślu, Pana Krzysztofa Magdansa, przedstawicieli Rady Rodziców, Panią Barbarę Kubalę-Ratajczak, Pana Sławomira Kaczmarka, Pana Dariusza Skrzypczaka oraz Szanowanych Rodziców.

Szczególnie gorąco powitano bohaterów uroczystości – uczniów klas pierwszych, którzy odświętnie ubrani zdawali swój pierwszy egzamin. Uczniowie wykazali się patriotyzmem. Pokazali także, czym są zasady dobrego zachowania i dlaczego warto je stosować. Pochwalili się już zdobytą wiedzą, zwłaszcza tą, dotyczącą zdrowego odżywiania.

Po uroczystości zadowoleni i uśmiechnięci uczniowie otrzymali dyplomy i prezenty. Miłym akcentem było wręczenie upominków przez Panią Wiceburmistrz Grażynę Pogonowską. Na pamiątkę tego wydarzenia wykonano wspólne zdjęcie.

Zobacz także

Skip to content