Międzyświetlicowy konkurs plastyczny.

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu serdecznie zaprasza świetlice szkolne ze Szkół Podstawowych w Nowym Tomyślu do udziału w między świetlicowym konkursie plastycznym „Zdrowe odżywianie- wiem co jem”

• Konkurs skierowany jest do uczniów klas I – III uczęszczających do świetlicy szkolnej.
• Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej o temacie „Zdrowe odżywianie- wiem co jem”.
• Prace mają być wykonane w formacie A3, techniką dowolną, płaską (bez użycia materiałów sypkich).
• Każda szkoła może dostarczyć maksymalnie 5 prac na adres organizatora do dnia 1 marca 2024 r. z dopiskiem: KONKURS PLASTYCZNY – ŚWIETLICA.
• Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w marcu po feriach zimowych 14 marca 2024 r.
• Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej.