Konkurs Urzędu Marszałkowskiego „Cztery pory roku z OZE”.

Ogromny sukces Naszej Szkoły!

Dnia 21 czerwca Dyrektor Szkoły Krzysztof Magdans wraz z uczniami i ich rodzicami oraz nauczycielem geografii Panią Julianną Ciosmak wybrali się do Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, aby wziąć udział w uroczystej gali wręczenia nagród dla uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym dotyczącym Odnawialnych Źródeł Energii.

Po szkolnym etapie konkursu Pani Julianna wybrała trzy pracę, które reprezentowały naszą szkołę na szczeblu wojewódzkim. Ogłoszenie wyników na stronie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu było zarówno dla uczniów jak i dla nauczyciela koordynującego ogromną niespodzianką. Jako jedyna szkoła we wszystkich subregionach zdobyliśmy wszystkie miejsca na podium. Laureatami Konkursu Ekologicznego pn. „Cztery pory roku z OZE” zostali:

I miejsce Justyna Koza klasa 4b
II miejsce Kacper Przybyła klasa 4b
III miejsce Anastazja Augustyniak klasa 5b

Uczniowie otrzymali przepiękne nagrody rzeczowe: rower (I miejsce), hulajnoga elektryczna (II miejsce), smartwatch (III miejsce). Mimo tak atrakcyjnych nagród dla uczniów nie obyło się bez nagrody dla całej szkoły, którą wywalczyli nasi uczniowie. Na ręce Dyrektora Szkoły Krzysztofa Magdansa z rąk Pana Krzysztofa Grabowskiego Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego został przekazany czek finansowy w wysokości 2200zł brutto na zakup dowolnych materiałów na rzecz szkoły.

Gratulujemy bardzo serdecznie zarówno laureatom za osiągniecie tak wysokich miejsc, jak i ich rodzicom za wspieranie uczniów w przedsięwzięciach szkolnych.

Zobacz także

Skip to content