KONKURS „KWIATEK DLA NAUCZYCIELA”

Rozstrzygnięcie konkursu „Kwiatek dla nauczyciela” organizowanego przez świetlicę szkolną nastąpiło w piątek 19 października.

Jury nie mogło postąpić inaczej: musiało przyznać dwa pierwsze miejsca. Wywalczyli je: Paulina Weiss z klasy 1b oraz Jarosław Szewczuk z klasy 3a. Na drugim miejscu uplasował się Jakub Minge z klasy 2c, a na trzecim Antonina Starosta z klasy 1d. Następnie jury, zadziwione kunsztem wykonania i pomysłowością pozostałych prac, przyznało jeszcze 6 wyróżnień.
Otrzymali je: Weronika Domagała (1b), Nadia Nyga (1d), Martyna Kalinowska (1a), Aleksander Przybylak (2a), Antonina Kańduła (2d) oraz Oliwia Dębicka (2b). Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i słodki upominek.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej pracy twórczej.

Zobacz także

Skip to content