Konkurs Kangur Matematyczny 2023 – wyniki

16 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród  Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. W tym roku aż 34 uczniów naszej szkoły z klas III – VIII, pod opieką pani Ewy Borowiak i pani Lucyny Przybyła rozwiązywało zadania matematyczne w 3 kategoriach:  Maluch (klasy III i IV), Beniamin (klasy V i VI) oraz Kadet (klasy VII i VIII).    

Bardzo wysokie wyniki otrzymało dwoje uczniów uzyskując wyróżnienie i byli to:

Oliwia Śron oraz Antoni Łukaszyk uczniowie klasy 4.

Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w szkole w danej kategorii:

– Oliwia Śron w kategorii MALUCH,

– Jakub Gomuła w kategorii BENIAMIN,

oraz Maciej Kondera w kategorii KADET.

Gratulujemy !!!

Zobacz także

Skip to content