Konkurs Adventskalender, czyli kalendarz adwentowy

W dniu 7 grudnia 2020 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Adventskalender, czyli kalendarz adwentowy”.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu kalendarza adwentowego i opisaniu go w języku niemieckim. Oceniane były następujące elementy: kreatywność, estetyka wykonania i poprawność językowa oraz sposób zaprezentowania kalendarza (relacja fotograficzna lub w formacie mp4).

Otrzymaliśmy osiemnaście wspaniałych, niepowtarzalnych kalendarzy, będących kopalnią słownictwa niemieckiego z zakresu adwentu i Świąt Bożego Narodzenia. Jury zadecydowało o przyznaniu miejsc w następujący sposób:

I miejsce ex aequo: Aleksandra Nowak z klasy 4a, Kacper Banachowicz z klasy 4b oraz Wojciech Kaczmarek z klasy 4a.

II miejsce ex aequo: Jakub Minge z klasy 4c i Karolina Chwalisz z klasy 6b.

III miejsce ex aequo: Oliwia Dębicka z klasy 4b oraz bracia Jakub
i Antoni Gomuła (z klas: 4c i 6b).

WYRÓŻNIENIA: Nadia Dankowska z klasy 4a, Marcjanna Kaczmarek z klasy 4a i Jędrzej Karbowski z klasy 5b.

DYPLOMY UZNANIA za szczególnie piękne prace konkursowe otrzymali: Anastazja Ochla z klasy 5b, Kornelia Antonowicz z klasy 4b, Maksymilian Madej – Le z klasy 5a, Mateusz Fic z klasy 4c, Milena Bendera z klasy 4a, Paweł Łamaszewski z klasy 4b, Weronika Hryniak z klasy 4b.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Luiza Dembiecka i Ewelina Księżnik

Zobacz także

Skip to content