Kolejny sukces w konkursie OZE.

Kolejny sukces uczniów naszej szkoły!

Dnia 4 czerwca Dyrektor Szkoły Krzysztof Magdans wraz z uczniami i ich rodzicami oraz nauczycielem geografii Panią Julianną Ciosmak wybrali się do Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, aby wziąć udział w uroczystej gali wręczenia nagród dla uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym dotyczącym Odnawialnych Źródeł Energii. Po przeprowadzonym szkolnym etapie konkursu Pani Julianna oraz Pani Anna Tomaszyk wybrały trzy pracę, które reprezentowały naszą szkołę na szczeblu wojewódzkim. Ogłoszenie wyników na stronie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu było zarówno dla uczniów jak i dla nauczycieli ogromną niespodzianką. Laureatką Konkursu Ekologicznego pn. „Cztery pory roku z OZE” została uczennica klasy 5a Julia Maziec, która zajęła 3 miejsce, natomiast wyróżnienie w konkursie otrzymał uczeń klasy 4b Gabriel Przybylski.

Uczniowie otrzymali przepiękne nagrody rzeczowe. Julka otrzymała drona, natomiast Gabryś klawiaturę i słuchawki gamingowe. Mimo tak atrakcyjnych nagród dla uczniów nie obyło się bez nagrody dla całej szkoły, którą wywalczyła Julka zajmując trzecie miejsce w konkursie. Na ręce Dyrektora Szkoły Krzysztofa Magdansa z rąk Pana Krzysztofa Grabowskiego Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego został przekazany czek finansowy w wysokości 500zł na zakup dowolnych materiałów na rzecz szkoły. Gratulujemy bardzo serdecznie uczniom tak wysokiego wyniku, jak i ich rodzicom za wspieranie uczniów w przedsięwzięciach szkolnych.

Zobacz także

Skip to content