Klasa IIc na Stadionie Lecha w Poznaniu

Dzień Chłopaka uczniowie klasy 2c spędzili na sportowo. Udali się na wycieczkę do Poznania. Najpierw w towarzystwie przewodnika zwiedzali Stadion Inea.

Trasa zwiedzania obejmowała między innymi: Hol Główny – Recepcję, Salę Konferencyjną, Korytarz Sław, Szatnię Gości, poziom murawy wraz z ławkami rezerwowych. Później  na sztucznym boisku treningowym,  pod okiem  trenera Lech Poznań Football Academy, uczniowie rywalizowali w wyścigach rzędów i rozegrali mecz w mini piłkę nożną. Dodatkową atrakcją była możliwość obejrzenia treningu piłkarzy Lecha Poznań. Pełni sportowych wrażeń udaliśmy się w drogę powrotną.

Klasa IIc na Stadionie Lecha w Poznaniu
Klasa IIc na Stadionie Lecha w Poznaniu
Klasa IIc na Stadionie Lecha w Poznaniu
Klasa IIc na Stadionie Lecha w Poznaniu
Klasa IIc na Stadionie Lecha w Poznaniu
Klasa IIc na Stadionie Lecha w Poznaniu
Klasa IIc na Stadionie Lecha w Poznaniu

Zobacz także

Skip to content