Pasowanie na ucznia

We wtorek 30 października w naszej szkole odbyła się bardzo ważna uroczystość dla wszystkich pierwszoklasistów, ich rodziców i wychowawców – pasowanie na ucznia.

Punktualnie o godz. 9.00 mistrzynie ceremonii: Zuzanna Kowalczyk i Antosia Kozłowska z klasy 7b powitały przybyłych gości: Pana Burmistrza Nowego Tomyśla, Pana Włodzimierza Hibnera, Panią Naczelnik Wydziału Promocji, Annę Nocaluk, dyrektora Szkoły Podstawowej nr1 im. T. Kościuszki w Nowym Tomyślu, Pana Krzysztofa Magdansa, przedstawicielkę Rady Rodziców, Panią Barbarę Kubala-Ratajczak oraz Szanowanych Rodziców.

Więcej zdjęć

Szczególnie gorąco powitano bohaterów uroczystości – uczniów klas 1, którzy odświętnie ubrani zdawali egzamin przed komisją, która sprawdzała ich umiejętności z zakresu dobrego wychowania, znajomości przepisów drogowych, zdrowego odżywiania oraz patriotyzmu.

Ich występy oceniała komisja w składzie: Super Niania – Kornelia Kaźmierowska, Magda Gessler – Olga Przygocka, Premier – Michalina Krysiak oraz komendant Jarosław Szymczyk – Alicja Kokot, która zdecydowała, że nasi uczniowie są gotowi do wstąpienia w poczet uczniów naszej szkoły. Zadowoleni i uśmiechnięci uczniowie otrzymali dyplomy i prezenty. Przy organizacji uroczystości, oprócz w/w uczennic pomagali również uczniowie: Patryk Statucki oraz Mikołaj Waberski, za co bardzo serdecznie dziękujemy.