Wycieczka klas 7a i 7c.

Tuż przed feriami – w piątek 9 lutego – uczniowie klas 7a i 7c uczestniczyli w wycieczce do Poznania.

Pierwszym przystankiem była Jump Arena. Energia, radość i śmiech towarzyszyły siódmoklasistom, którzy świetnie się bawili, skacząc na trampolinach i wykazując się akrobatycznymi zdolnościami.

Po aktywnie spędzonym przedpołudniu uczniowie udali się do Cinema City na lekcję, podczas której mieli okazję poznać fascynujący proces tworzenia filmów animowanych od ołówka do programu komputerowego i animacji 3D. Siódmoklasiści dowiedzieli się, jak wiele pracy i zaangażowania potrzeba, by stworzyć animację, która zachwyci widza.

Po lekcji uczniowie obejrzeli film „Biały ptak” będący kolejną częścią serii „Cudowny chłopak”. Ta ujmująca opowieść o przyjaźni w czasach wojennego terroru poruszyła serca wszystkich siódmoklasistów i skłoniła do refleksji nad odwagą bycia człowiekiem wbrew okolicznościom oraz wielkiej roli małych gestów dobroci, które potrafią odmienić czyjeś życie.

Zobacz także

Skip to content