Sukces na Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa Drogowego

Dnia 17 września odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa Drogowego w którym udział wzięło 8 szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwier Boiński, Antoni Troszczyński oraz Aron Budkowski. Nasi chłopcy rywalizację na rowerowym torze przeszkód zakończyli na pierwszym miejscu ex aequo ze szkołą z Wąsowa. O zwycięstwie w turnieju zadecydowała dogrywka, w której uczestnicy odpowiadali na pytania z zakresu wiedzy o ruchu drogowym. Tutaj lepsza okazała się nasza reprezentacja pokonując przeciwników 3:1. Na słowa uznania zasługuje nasz kapitan Oliwier, który ukończył tor przeszkód z maksymalną ilością punktów. Ten wyczyn udał się tylko dwóm uczestnikom. Gratulacje dla naszych uczniów! Opiekunem na zawodach była Pan Patryk Frasz.

Zobacz także

Skip to content