Projekt Edukacyjna Sieć Antysmogowa

Z dniem 21 grudnia 2018 roku nasza szkoła przystąpiła do projektu na rzecz czystego powietrza realizowanego przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy. Projekt Edukacyjna Sieć Antysmogowa służy zwiększeniu świadomości uczniów, ich rodziców, jak również nauczycieli. W związku z tym na zewnątrz budynku naszej szkoły pojawiła się tablica informacyjna LED, która informuje o aktualnej jakości powietrza (poziomie smogu). Szkolnymi koordynatorami projektu są Marta Janowska i Iwona Wesoła.

służy zwiększeniu świadomości uczniów, ich rodziców, jak również nauczycieli. W związku z tym na zewnątrz budynku naszej szkoły pojawiła się tablica informacyjna LED, która informuje o aktualnej jakości powietrza (poziomie smogu). Szkolnymi koordynatorami projektu są Marta Janowska i Iwona Wesoła.

Zobacz także

Skip to content