Pomoc dla szpitala

Uczennica naszej szkoły, Marysia Kolanko z klasy 8c wystąpiła ze szlachetną inicjatywą. Serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

„Pomóż dzieciom przebywającym w nowotomyskim szpitalu!

Organizujemy zbiórkę nowych zabawek, książek, przyborów szkolnych, kolorowanek, gier, puzzli itp. dla chorych dzieci, które przebywają w nowotomyskim szpitalu. Dzieci te nie mogą spotykać się z rodziną, a niektóre w szpitalu spędzą święta Bożego Narodzenia. Swoimi drobnymi upominkami chcemy je rozweselić.

Jeśli i Tobie zależy na uśmiechu dziecka, to przyłącz się do naszej akcji. Do 21 grudnia czekamy na Twoje zabawki, przybory. Przynieś je do szkoły, załącz kartkę ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz klasą i połóż do wystawionego na holu kartonu.

Ze względów epidemiologicznych nie przyjmujemy pluszaków.

Każdemu darczyńcy serdecznie dziękujemy!”

Pamiętaj:

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.

Flora Edwards

Zobacz także

Skip to content