Piknik Rodzinny w Jedynce.

W dość nietypowym, bo wrześniowym terminie, odbył się Piknik Rodzinny w Jedynce. Pogoda jednak dopisała i choć nastała jesień, to wszyscy bawili się iście letnio.
Uczestnicy mieli okazję spróbować swoich sił w harcerskich podchodach i rozbijaniu namiotu, doskonalić umiejętności piłkarskie, stanąć do zapaśniczego pojedynku, czy zmierzyć się ze sztangą. Na odważnych czekał symulator samochodowego dachowania. W międzyczasie każdy miał okazję spróbować pyszności serwowanych w bufecie przygotowanym przez rodziców, a najmłodsi mogli rozładować nadmiar energii na kolorowych dmuchańcach.
Podziękowania należą się Radzie Rodziców naszej szkoły oraz wszystkim zaangażowanym osobom za wspaniałą organizację. Wszystkim obecnym dziękujemy natomiast za wspólne, miłe i rodzinne popołudnie.

Zobacz także

Skip to content