„Nowy Tomyśl Oczami Przyrodnika!” – gra miejska uczniów SP1.

25 maja p. Burmistrz Grażyna Pogonowska, w towarzystwie pracowników Wydziału Turystyki i Rozwoju Gospodarczego p. Eweliny Szofer-Pajchrowskiej oraz p. Ryszarda Ratajczaka, wręczyła nagrody dla uczniów klasy 6b odpowiedzialnych za stworzenie gry miejskiej pozwalającej na odkrycie zalet turystycznych naszego miasta w interesujący i przyjemny sposób. Gra prowadzi nas ulicami Nowego Tomyśla oraz pozwala zwiedzić interesujące miejsca w Park Kultury i Wypoczynku im. Feliksa Szołdrskiego. Podczas zwiedzania rozwiązujemy zagadki i quizy, które pomagają nam lepiej zapamiętać miejsca i fakty z nimi związane. Nad pracą uczniów czuwała nauczycielska geografii p. Julianna Ciosmak. Zapraszamy wszystkich mieszkańców (i nie tylko) do skorzystania z gry stworzonej przez naszych uczniów. Folder z grą można odebrać w naszej szkole lub pobrać go z linku poniżej.

Artykuł ze strony UM Nowy Tomyśl: Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Tomyślu stworzyły grę terenową pt. „Nowy Tomyśl Oczami Przyrodnika!” | Oficjalny Portal Gminy Nowy Tomyśl nowytomysl.pl

Zobacz także

Skip to content