Nasze złotka!

Nasze najlepsze lekkoatletki z klas czwartych piątkowe (20.05.2022) upalne przedpołudnie spędziły na stadionie lekkoatletycznym w Szamotułach. Wystartowały w zawodach o Mistrzostwo Rejonu Poznań Teren Zachód w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt. Konkurencje trójboju to bieg na 60 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. W zawodach brało udział 5 drużyn, nasze dziewczyny zajęły pierwsze miejsce!!! Skład zespołu: Julia Schulz, Antosia Starosta i Wiktoria Jarnót z klasy 4b, Kasia Hołoga z klasy 4a oraz Otylia Pilc i Nadia Flieger z klasy 4c. Szczególnym osiągnięciem jest również zdjęcie 1 miejsca w klasyfikacji indywidualnej przez Julkę Schulz oraz 3 miejsca przez Antosię Starostę, brawa i gratulacje dla dziewczyn oraz powodzenia w zmaganiach o Mistrzostwo Województwa.