Najpiękniejsza angielska kartka bożonarodzeniowa

W ostatnich dniach grudnia roku 2018r. w SP1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu odbyła się kolejna już edycja szkolnego konkursu dla klas I-III o nazwie „Najpiękniejsza Angielska Kartka Bożonarodzeniowa”.
Finał konkursu miał miejsce w czwartek 3 stycznia 2019 r. Wszyscy jego uczestnicy uhonorowani zostali dyplomami, a także nagrodami. Autorzy niektórych prac zostali jednak szczególnie docenieni. I miejsce zajął Franciszek Szukała z klasy Ia, II miejsce Jakub Minge z klasy IIc oraz Bartosz Stoiński z klasy IIa, natomiast miejsce III przypadło Antoninie Starosta z klasy Id, Martynie Kulus z klasy Ib i Dagmarze Stieler, również z klasy Ib. Organizatorami konkursu byli: Monika Kroma, Agnieszka Kroma oraz Tomasz Siwiński.

Najpiękniejsza angielska kartka bożonarodzeniowa

Zobacz także

Skip to content