Konkurs „Świat w naszych rękach”.

W okresie od października do końca grudnia został w naszej szkole zorganizowany ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Świat w naszych rękach”. Celem konkursu było wykonanie plakatu ukazującego sposób dbania o naszą wspólną planetę. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, ponieważ do szkoły wpłynęło prawie 300 prac z całej Polski. Jury miało trudne zadanie, aby z tylu pięknych prac wyszczególnić 9, które zostaną nagrodzone. Oceniając pracę jury zwracało uwagę na estetykę jej wykonania, samodzielność oraz na pomysłowość podczas tworzenia pracy.

Laureatami konkursu są:

KLASY I

I – Julia Nowakowska

Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku.

II – Zuzanna Ratajczak

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wojnowicach.

III – Natalia Wojciechowska

Szkoła Podstawowa  im. Kpr. Feliksa Ignacego Grabowskiego w Bodzanowie.

KLASY II

I – Antoni Nawrocki

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Bochni.

II – Nina Pogorzałek

Szkoła Podstawowa nr 44 im. Unicef w Bytomiu.

III – Zofia Antczak

Szkoła Podstawowa im. Kpr. Feliksa Ignacego Grabowskiego w Bodzanowie.

KLASY III

I – Malwina Czajkowska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi.

II – Alicja Zakrzewska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku.

III – Justyna Peszko

Szkoła Podstawowa nr 33 we Wrocławiu.

Wyróżnienie w konkursie otrzymują:

Zofia Szulc klasa III

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu.

Martyna Kmieć klasa II

Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku.

Nagrody dla wyżej wymienionych osób zostaną wysłane drogą pocztową, natomiast dla wszystkich szkół biorących udział zostanie wysłany dyplom drogą mailową. W przypadku nieotrzymania dyplomu proszę o kontakt na wskazanego w regulaminie maila.

Bardzo dziękujemy Pani Jolancie Gaczyńskiej z Nadleśnictwa Bolewice za pomoc w organizacji konkursu i wyłonieniu laureatów. Pragniemy również podziękować Radzie Rodziców i innym instytucjom, które przyczyniły się do zorganizowania nagród dla wyżej wymienionych laureatów.

Zobacz także

Skip to content