Jedynkowy Dzień Dziecka

Aktywny Dzień Dziecka w naszej szkole to już tradycja. W ubiegły piątek wszystkie klasy wyruszyły do pobliskiego Parku Kultury i Wypoczynku im. Feliksa Szołdrskiego aby zmierzyć się z zadaniami gry terenowej. Uczniowie przygotowali stroje w kolorach kół znajdujących się na fladze olimpijskiej symbolizujących różnorodność i jedność ludzi. Klasy czwarte wystąpiły w barwach zielonych, piąte w barwach niebieskich, szóste w czarnych, siódme w żółtych, a ósme w kolorach czerwonych. W parku rozmieszczonych zostało 9 stanowisk z zadaniami ruchowymi. Po wykonaniu zadania, klasa otrzymywała na karcie startowej pieczątkę z literką, która miała ułatwić odgadnięcie hasła. Wszystkie zespoły wykonały zadania znakomicie, a hasło (Park Feliksa) zostało prawidłowo rozszyfrowane. Na zakończenie klasy otrzymały nagrodę – puchar i słodki poczęstunek dla każdego. Zabawie w parku towarzyszyła znakomita sportowa atmosfera, dobre nastroje i uśmiechy na twarzach uczniów, co widać na zdjęciach umieszczonych w galerii. Co najważniejsze, każdy był zwycięzcą!

Zobacz także

Skip to content