I Zjazd Absolwentów Szkoły Podstawowej nr 1.

W ubiegłych miesiącach odbyły się liczne spotkania stowarzyszenia ,,Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu”. Naszym pierwszym poważnym zadaniem będzie współorganizacja Zjazdu Absolwentów Szkoły, który został zaplanowany na sobotę, 25 maja 2024 r. Już dzisiaj zachęcamy byłych uczniów ,,Jedynki” do zarezerwowania tego terminu.

Praca będzie nam z pewnością upływała w miłej atmosferze, gdyż w skład Zarządu weszli wspaniali: Marzena Matusiak – prezes, Wiktoria Kroma – wiceprezes, Tomasz Siwiński – wiceprezes, Agnieszka Kaczmarek – sekretarz, Zbigniew Dembiecki – skarbnik. Nasza komisja rewizyjna: Sławomir Kaczmarek – przewodniczący, Małgorzata Haliniak i Barbara Poprawska.

Na wspomniany wyżej zjazd można zapisywać się już dziś. Poniżej parę przydatnych informacji:

• Zapisy trwają do 31 STYCZNIA 2024 r.
  • Dla osób chcących wziąć udział w IZASP1 dystrybuowane będą dwa pakiety. A w pakietach:

a) podstawowy (80 zł) – smycz z identyfikatorem, widokówka, kubek, długopis, magnes, słodki poczęstunek,

b) rozszerzony (130 zł) – smycz z identyfikatorem, widokówka, kubek, długopis, magnes, słodki poczęstunek + monografia szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu.

• W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na naszego e-maila: stowarzyszenieprzyjaciolsp1nt@gmail.com
  • Wszyscy uczestnicy mogą zgłosić chęć udziału w części nieoficjalnej z poczęstunkiem, które ma się odbyć przy wiacie w Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa- gastronomia płatna na miejscu.

Do zobaczenia 25 maja w Jedynce!