Obiady szkolne w roku szkolnym 2024 / 2025

Informujemy, że zapisy na obiady uczniów klas II – VIII (posiadających indywidualne numery konta bankowego) odbywają się przez konto LIBRUS Synergia, kierując wiadomość do intendenta Michała Kuchty (z listy wybieramy „Sekretariat” i zaznaczamy p. Michała).

W tytule wiadomości prosimy podać:

Obiad – TAK
Imię nazwisko ucznia, klasę, porcję (mały, duży)
*.

• mały obiad (klasy I – III) 5 zł posiłek (zupa + drugie danie),
  • duży obiad (klasy I – VIII) 7 zł posiłek (zupa + drugie danie).

Wszystkie dzieci, które wcześniej korzystały z obiadów mają ten sam indywidualny numer konta bankowego przypisany przez intendenta.

Nowi uczniowie (nie posiadający indywidualnego numeru konta bankowego), którzy chcą skorzystać z obiadów wypełniają kartę zgłoszenia dostępną na stronie internetowej szkoły w zakładce stołówka (Zgłoszenie dziecka na obiad).

Uczniowie klas I otrzymają karty zgłoszenia od swoich wychowawców 2 września br. Po wypełnieniu karty należy ją dostarczyć w formie papierowej do pokoju intendenta (przy stołówce) do 3 września br. Intendent nadaje indywidualny numer konta bankowego, który zostanie przesłany za pośrednictwem systemu LIBRUS Synergia.

Informacja o wysokości wpłaty za miesiąc wrzesień zostanie udostępniona 2.09 za pośrednictwem Librusa.

Obiady w naszej szkole ruszają od 4 września (środa).