Międzynarodowy konkurs KANGUR Matematyczny 2026
Wielki sukces uczniów Jedynki w międzynarodowym konkursie KANGUR Matematyczny 2026!
Z ogromną dumą informujemy o znakomitych osiągnięciach uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2026!
W tegorocznej edycji konkursu, która odbyła się 19 marca, naszą szkołę reprezentowało aż 47 uczniów w kategoriach Żaczek, Maluch, Beniamin i Kadet. Ich zaangażowanie, matematyczna pasja oraz ciężka praca zaowocowały wieloma sukcesami.
11 czerwca Pan Dyrektor Brzostowski oraz Pan Dyrektor Siwiński uroczyście wręczyli dyplomy oraz nagrody uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki.
Wśród nagrodzonych znaleźli się:
Kategoria Żaczek
- Aleksandra Loba – bardzo dobry wynik
- Hanna Słocińska – wyróżnienie
- Jan Koberling – wyróżnienie
- Jan Wierzbicki – wyróżnienie
- Jędrzej Rękoś – wyróżnienie
Kategoria Maluch
- Dawid Matela – bardzo dobry wynik
- Wiktor Łatka – wyróżnienie
- Kacper Marcinkowski – wyróżnienie
- Stanisław Kaczmarek – wyróżnienie
Kategoria Kadet
- Antoni Łukaszyk – wyróżnienie
Kategoria Beniamin
- Mateusz Karolczyk – najwyższy wynik w swojej kategorii
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Jesteśmy dumni, że uczniowie naszej szkoły z tak dużym powodzeniem rozwijają swoje matematyczne talenty i reprezentują Jedynkę na wysokim poziomie.
Brawo, Jedynka! Życzymy kolejnych sukcesów i nieustającej pasji do odkrywania świata matematyki!
Szkolni Koordynatorzy:
Lucyna Przybyła
Ewa Borowiak
Danuta Łukaszewicz- Fras






















