Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Miło nam poinformować o  pierwszych w tym roku szkolnym sukcesach  sportowców naszej szkoły.  We wtorek, 2 października  w Nowotomyskim Parku im. Feliksa Szołdrskiego odbyły się  Mistrzostwa Powiatu w  Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Reprezentantki naszej szkoły, uczennice  klas 4 – 6   zajęły pierwsze miejsce w tych zawodach, osiągając znaczną przewagę nad pozostałymi szkołami. Dziewczęta wystąpiły w składzie:

• Kędzia Zuzanna,
  • Krzyżanek Wiktoria,
  • Łeszyk Michalina,
  • Perz Oliwia,
  • Rybak Wanessa,
  • Urbanek Klaudia,
  • Weiss Agata,
  • Wieczorek Patrycja,
  • Wittchen Aleksandra.

Dziewczęta swoim zwycięstwem zapewniły sobie awans do finałów  wojewódzkich, które odbędą się w dniu 17 października  w Poznaniu.

Chłopcy również wystartowali w wyżej wymienionych zawodach, plasując się  w swojej kategorii  tuż za podium, na czwartym miejscu. „Jedynkę” reprezentowali:

• Frąckowiak Wojciech,
  • Katner Jakub,