5b w Poznaniu

19 listopada 2019 r. klasa 5b udała się z panią Szwedą i panią Jopek na wycieczkę do Poznania. Uczniowie rozpoczęli wyprawę od filmu „Dzikie z Natury” w technologii IMAX. Obraz o najwyższej rozdzielczości i głębi koloru, amfiteatralny ekran i laserowy dźwięk dostarczyły dzieciom niezapomnianych wrażeń. Z kolei historia przedstawiona w filmie wywołała wzruszenie, ponieważ „Dzikie z natury” to opowieść o nadzwyczajnej więzi między ludźmi i zwierzętami. Po filmie klasa 5b miała okazję rozgościć się w punkcie gastronomicznym w centrum handlowym Plaza, po czym udała się do inspirującego Laboratorium Wyobraźni. Tam uczniowie poznali tajemnice hydrostatyki, elektryczności i światła, a także zgłębili pojęcie ekologii. To była pasjonująca wycieczka!